Home » Sports » High School » Games this Week

High School Football Schedule

Week: All 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
  Date Home Score Quarter Away Time
Thu, Aug 29 Economedes 41 - 0 Final Porter 7:00 PM
Thu, Aug 29 Palmview 13 - 23 Final Mission 7:00 PM
Thu, Aug 29 PSJA 28 - 6 Final Vela 7:00 PM
Thu, Aug 29 Rivera 24 - 35 Final Miss. Vet. Memorial 7:00 PM
Thu, Aug 29 Freer 0 - 38 Final Monte Alto 7:30 PM
Fri, Aug 30 Calallen 43 - 0 Final Mercedes 7:30 PM
Fri, Aug 30 Eagle Pass 21 - 28 Final Weslaco East 7:30 PM
Fri, Aug 30 Edcouch-Elsa 35 - 14 Final Weslaco 7:30 PM
Fri, Aug 30 Edinburg North 38 - 0 Final Rio Grande City 7:30 PM
Fri, Aug 30 Harlingen South 33 - 7 Final Rowe 7:30 PM
Fri, Aug 30 Juarez-Lincoln 31 - 23 Final PSJA Memorial 7:30 PM
Fri, Aug 30 La Feria 28 - 0 Final San Diego 7:30 PM
Fri, Aug 30 La Villa 14 - 42 Final Grulla 7:30 PM
Fri, Aug 30 Laredo Cigarroa 25 - 41 Final Zapata 7:30 PM
Fri, Aug 30 Lyford 40 - 63 Final St. Joseph 7:30 PM
Fri, Aug 30 McAllen Memorial 7 - 6 Final Edinburg 7:30 PM
Fri, Aug 30 Pace 7 - 31 Final PSJA Southwest 7:30 PM
Fri, Aug 30 PSJA North 7 - 32 Final Donna 7:30 PM
Fri, Aug 30 Raymondville 50 - 0 Final Hidalgo 7:30 PM
Fri, Aug 30 Roma 7 - 34 Final Laredo Martin 7:30 PM
Fri, Aug 30 SA Johnson 35 - 23 Final Harlingen 7:30 PM
Fri, Aug 30 San Benito 16 - 24 Final Los Fresnos 7:30 PM
Fri, Aug 30 Santa Maria 21 - 6 Final MMA 7:30 PM
Fri, Aug 30 Santa Rosa 16 - 26 Final Rio Hondo 7:30 PM
Fri, Aug 30 Sharyland 42 - 0 Final Hanna 7:30 PM
Fri, Aug 30 Valley View 29 - 21 Final Progreso 7:30 PM
Sat, Aug 31 Br. Vet. Memorial 17 - 47 Final Port Isabel 7:00 PM
Sat, Aug 31 La Joya 12 - 42 Final Lopez 7:00 PM
Sat, Aug 31 Laredo United South 0 - 23 Final McAllen 7:00 PM
Thu, Sep 5 Laredo LBJ 0 - 24 Final Roma 7:00 PM
Thu, Sep 5 McAllen Memorial 21 - 28 Final Economedes 7:00 PM
Thu, Sep 5 Porter 0 - 64 Final La Joya 7:00 PM
Thu, Sep 5 Vela 35 - 13 Final PSJA Southwest 7:00 PM
Fri, Sep 6 Donna 17 - 20 Final Weslaco 7:30 PM
Fri, Sep 6 Edcouch-Elsa 47 - 3 Final PSJA North 7:30 PM
Fri, Sep 6 Edinburg 17 - 20 Final McAllen 7:30 PM
Fri, Sep 6 Grulla 24 - 21 Final La Feria 7:30 PM
Fri, Sep 6 Harlingen 54 - 0 Final San Benito 7:30 PM
Fri, Sep 6 Hidalgo 0 - 46 Final Mercedes 7:30 PM
Fri, Sep 6 La Villa 16 - 27 Final Santa Rosa 7:30 PM
Fri, Sep 6 Lopez 52 - 0 Final Valley View 7:30 PM
Fri, Sep 6 Los Fresnos 28 - 33 Final PSJA 7:30 PM
Fri, Sep 6 Monte Alto 0 - 34 Final Bruni 7:30 PM
Fri, Sep 6 Orange Grove 34 - 21 Final Raymondville 7:30 PM
Fri, Sep 6 Palmview 7 - 56 Final Miss. Vet. Memorial 7:30 PM
Fri, Sep 6 Pharr Oratory 0 - 33 Final Santa Maria 7:30 PM
Fri, Sep 6 Port Isabel 54 - 14 Final Lyford 7:30 PM
Fri, Sep 6 PSJA Memorial 0 - 27 Final Harlingen South 7:30 PM
Fri, Sep 6 Rio Hondo 19 - 13 Final Juarez-Lincoln 7:30 PM
Fri, Sep 6 Rowe 51 - 17 Final Pace 7:30 PM
Fri, Sep 6 St. Joseph 49 - 7 Final Progreso 7:30 PM
Fri, Sep 6 Weslaco East 0 - 48 Final Calallen 7:30 PM
Fri, Sep 6 Zapata 24 - 35 Final Laredo Alexander 7:30 PM
Sat, Sep 7 Hanna 0 - 0 Mission 1:00 PM
Sat, Sep 7 Br. Vet. Memorial 50 - 35 Final Rio Grande City 7:00 PM
Sat, Sep 7 Edinburg North 35 - 7 Final Rivera 7:00 PM
Thu, Sep 12 Laredo Alexander 14 - 22 Final Sharyland 7:00 PM
Thu, Sep 12 PSJA Southwest 20 - 29 Final Grulla 7:00 PM
* Thu, Sep 12 Vela 49 - 0 Final La Joya 7:00 PM
Fri, Sep 13 Agua Dulce 20 - 6 Final Monte Alto 7:30 PM
* Fri, Sep 13 Donna 20 - 17 Final Edinburg 7:30 PM
* Fri, Sep 13 Edinburg North 20 - 0 Final Economedes 7:30 PM
* Fri, Sep 13 Harlingen South 40 - 0 Final Pace 7:30 PM
Fri, Sep 13 Hidalgo 21 - 6 Final Valley View 7:30 PM
* Fri, Sep 13 Juarez-Lincoln 13 - 7 Final Palmview 7:30 PM
* Fri, Sep 13 McAllen 42 - 40 Final Rowe 7:30 PM
Fri, Sep 13 Mercedes 0 - 12 La Feria 7:30 PM
Fri, Sep 13 Miss. Vet. Memorial 17 - 7 Final Zapata 7:30 PM
* Fri, Sep 13 Porter 0 - 50 Final Br. Vet. Memorial 7:30 PM
Fri, Sep 13 Progreso 46 - 0 Final MMA 7:30 PM
* Fri, Sep 13 PSJA 27 - 7 Final PSJA Memorial 7:30 PM
Fri, Sep 13 Raymondville 0 - 14 Port Isabel 7:30 PM
Fri, Sep 13 Roma 49 - 20 Final Laredo Cigarroa 7:30 PM
* Fri, Sep 13 San Benito 15 - 10 Final McAllen Memorial 7:30 PM
Fri, Sep 13 Santa Maria 36 - 20 Final London School 7:30 PM
Fri, Sep 13 Santa Rosa 12 - 0 Lyford 7:30 PM
Fri, Sep 13 Sinton 46 - 39 Final Rio Hondo 7:30 PM
Fri, Sep 13 St. Joseph 21 - 30 Final La Villa 7:30 PM
Fri, Sep 13 Tuloso-Midway 20 - 13 Final Mission 7:30 PM
* Fri, Sep 13 Weslaco East 47 - 10 Final PSJA North 7:30 PM
* Sat, Sep 14 Rivera 9 - 48 Final Harlingen 11:00 AM
* Sat, Sep 14 Hanna 0 - 35 Final Los Fresnos 7:00 PM
* Thu, Sep 19 Edinburg 30 - 8 Final Palmview 7:00 PM
* Thu, Sep 19 La Joya 3 - 48 Final Sharyland 7:00 PM
* Thu, Sep 19 PSJA North 7 - 40 Final McAllen 7:00 PM
Thu, Sep 19 Rio Grande City 14 - 41 Final Laredo United South 7:00 PM
* Thu, Sep 19 Rowe 33 - 7 Final PSJA 7:00 PM
* Fri, Sep 20 Br. Vet. Memorial 0 - 14 Final Harlingen South 7:30 PM
* Fri, Sep 20 Economedes 42 - 37 Final Vela 7:30 PM
Fri, Sep 20 Grulla 30 - 0 Rio Hondo 7:30 PM
* Fri, Sep 20 Harlingen 45 - 8 Final Lopez 7:30 PM
Fri, Sep 20 Hidalgo 7 - 48 Final Kingsville 7:30 PM
* Fri, Sep 20 Juarez-Lincoln 0 - 33 Final Edinburg North 7:30 PM
Fri, Sep 20 La Feria 42 - 3 Final Santa Rosa 7:30 PM
Fri, Sep 20 La Villa 49 - 7 Final MMA 7:30 PM
Fri, Sep 20 Laredo Alexander 28 - 21 Final Edcouch-Elsa 7:30 PM
* Fri, Sep 20 Los Fresnos 38 - 7 Final Rivera 7:30 PM
* Fri, Sep 20 McAllen Memorial 14 - 41 Final Weslaco 7:30 PM
Fri, Sep 20 Port Isabel 49 - 18 Final St. Joseph 7:30 PM
Fri, Sep 20 Progreso 15 - 12 Final Lyford 7:30 PM
* Fri, Sep 20 PSJA Memorial 14 - 13 Final San Benito 7:30 PM
Fri, Sep 20 Raymondville 36 - 29 Final Sinton 7:30 PM
Fri, Sep 20 San Diego - - Santa Maria 7:30 PM
Fri, Sep 20 Zapata 0 - 21 Laredo Nixon 7:30 PM
* Sat, Sep 21 Pace 7 - 34 Final Hanna 7:00 PM
Sat, Sep 21 London School - - Monte Alto 7:30 PM
* Thu, Sep 26 Miss. Vet. Memorial 35 - 36 Final Mercedes 7:00 PM
* Thu, Sep 26 PSJA Southwest 0 - 34 Final Rio Grande City 7:00 PM
* Thu, Sep 26 Vela 14 - 3 Final Juarez-Lincoln 7:00 PM
Fri, Sep 27 Bruni 6 - 46 Final La Villa 7:30 PM
Fri, Sep 27 Crystal City 15 - 28 Final Zapata 7:30 PM
Fri, Sep 27 Donna North 10 - 14 Final Progreso 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Edinburg North 22 - 10 Final Edinburg 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Harlingen South 71 - 0 Final Porter 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Lopez 35 - 59 Final Los Fresnos 7:30 PM
Fri, Sep 27 Lyford 20 - 69 Final Orange Grove 7:30 PM
* Fri, Sep 27 McAllen 28 - 20 Final Weslaco East 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Mission 49 - 0 Final Valley View 7:30 PM
Fri, Sep 27 Monte Alto 46 - 8 Final Benavides 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Palmview 14 - 55 Final Donna 7:30 PM
Fri, Sep 27 Pharr Oratory 8 - 63 Final St. Joseph 7:30 PM
Fri, Sep 27 Port Isabel 20 - 7 Final Grulla 7:30 PM
* Fri, Sep 27 PSJA 13 - 7 Final PSJA North 7:30 PM
Fri, Sep 27 Rio Hondo 30 - 41 Final Raymondville 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Roma 14 - 20 Final Edcouch-Elsa 7:30 PM
* Fri, Sep 27 San Benito 41 - 28 Final Rowe 7:30 PM
Fri, Sep 27 Santa Maria 0 - 42 Final La Feria 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Santa Rosa 22 - 19 Final Odem 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Sharyland 54 - 0 Final Economedes 7:30 PM
* Fri, Sep 27 Weslaco 14 - 7 Final PSJA Memorial 7:30 PM
* Sat, Sep 28 Hanna 24 - 20 Final Br. Vet. Memorial 1:00 PM
* Sat, Sep 28 Rivera 54 - 17 Final Pace 7:00 PM
* Thu, Oct 3 Economedes 21 - 10 Final La Joya 7:00 PM
Thu, Oct 3 Grulla 33 - 9 Final Hidalgo 7:00 PM
* Thu, Oct 3 PSJA Memorial 10 - 68 Final McAllen Memorial 7:00 PM
Thu, Oct 3 Harl. South JV 14 - 27 Final Monte Alto 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Br. Vet. Memorial 49 - 45 Final Rivera 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Donna 0 - 25 Final Edinburg North 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Edcouch-Elsa 34 - 7 Final Mission 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Edinburg 0 - 51 Final Vela 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Juarez-Lincoln 10 - 42 Final Sharyland 7:30 PM
Fri, Oct 4 La Feria 38 - 48 Final Raymondville 7:30 PM
Fri, Oct 4 La Villa 40 - 14 Final Progreso 7:30 PM
Fri, Oct 4 Lasara 14 - 54 Final Santa Maria 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Los Fresnos 14 - 31 Final Harlingen 7:30 PM
Fri, Oct 4 Lyford 35 - 21 Final Rio Hondo 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Mercedes 46 - 36 Final PSJA Southwest 7:30 PM
* Fri, Oct 4 PSJA North 14 - 24 Final San Benito 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Rio Grande City 41 - 7 Final Roma 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Rowe 23 - 47 Final Weslaco 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Valley View 0 - 64 Final Miss. Vet. Memorial 7:30 PM
* Fri, Oct 4 Weslaco East 27 - 14 Final PSJA 7:30 PM
Fri, Oct 4 Zapata 14 - 39 Final Port Isabel 7:30 PM
* Sat, Oct 5 Pace 7 - 58 Final Lopez 1:00 PM
* Sat, Oct 5 Porter 14 - 37 Final Hanna 7:00 PM
* Thu, Oct 10 Edinburg North 47 - 7 Final Palmview 7:00 PM
* Thu, Oct 10 Miss. Vet. Memorial 3 - 22 Final Edcouch-Elsa 7:00 PM
* Thu, Oct 10 PSJA 13 - 22 Final McAllen 7:00 PM
* Fri, Oct 11 Aransas Pass 14 - 27 Final Santa Rosa 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Hanna 14 - 48 Final Harlingen South 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Harlingen 67 - 6 Final Pace 7:30 PM
Fri, Oct 11 Hidalgo 31 - 0 Final Donna North 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Kingsville 21 - 7 Final Zapata 7:30 PM
* Fri, Oct 11 La Feria 27 - 40 Final Rio Hondo 7:30 PM
* Fri, Oct 11 La Joya 0 - 10 Final Juarez-Lincoln 7:30 PM
Fri, Oct 11 La Villa 29 - 14 Final Los Fresnos JV 7:30 PM
* Fri, Oct 11 McAllen Memorial 35 - 28 Final Rowe 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Mission 22 - 31 Final Roma 7:30 PM
Fri, Oct 11 Monte Alto 45 - 6 Final Lasara 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Progreso 21 - 62 Final Port Isabel 7:30 PM
* Fri, Oct 11 PSJA Southwest 34 - 48 Final Valley View 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Raymondville 35 - 21 Final Grulla 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Rio Grande City 24 - 42 Final Mercedes 7:30 PM
* Fri, Oct 11 San Benito 0 - 14 Final Weslaco East 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Sharyland 49 - 3 Final Edinburg 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Vela 13 - 16 Final Donna 7:30 PM
* Fri, Oct 11 Weslaco 35 - 14 Final PSJA North 7:30 PM
* Sat, Oct 12 Rivera 51 - 0 Final Porter 1:00 PM
* Sat, Oct 12 St. Joseph 62 - 48 Final St. Anthony 1:00 PM
* Sat, Oct 12 Lopez 3 - 20 Final Br. Vet. Memorial 7:00 PM
* Thu, Oct 17 Juarez-Lincoln 14 - 32 Final Economedes 7:00 PM
* Thu, Oct 17 Pace 12 - 49 Final Los Fresnos 7:00 PM
* Thu, Oct 17 Rowe 28 - 25 Final PSJA Memorial 7:00 PM
* Fri, Oct 18 Ben Bolt 8 - 68 Final La Villa 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Donna 20 - 47 Final Sharyland 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Edcouch-Elsa 41 - 8 Final PSJA Southwest 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Edinburg 13 - 0 Final La Joya 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Grulla 42 - 30 Final Lyford 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Harlingen South 63 - 14 Final Rivera 7:30 PM
* Fri, Oct 18 McAllen 35 - 28 Final San Benito 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Mission 32 - 35 Final Rio Grande City 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Monte Alto 20 - 24 Final Santa Maria 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Palmview 24 - 44 Final Vela 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Port Isabel 62 - 14 Final La Feria 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Porter 0 - 39 Final Lopez 7:30 PM
* Fri, Oct 18 PSJA North 15 - 61 Final McAllen Memorial 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Rio Hondo 12 - 20 Final Hidalgo 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Roma 20 - 21 Final Miss. Vet. Memorial 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Santa Rosa 23 - 7 Final Falfurrias 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Valley View 3 - 44 Final Mercedes 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Weslaco East 21 - 35 Final Weslaco 7:30 PM
* Fri, Oct 18 Zapata 45 - 27 Final Raymondville 7:30 PM
* Sat, Oct 19 Br. Vet. Memorial 3 - 24 Final Harlingen 11:00 AM
* Sat, Oct 19 Antonian 55 - 14 Final St. Joseph 3:00 PM
* Thu, Oct 24 Economedes 14 - 7 Final Edinburg 7:00 PM
* Thu, Oct 24 Lopez 14 - 47 Final Harlingen South 7:00 PM
* Thu, Oct 24 PSJA Southwest 35 - 49 Final Roma 7:00 PM
* Fri, Oct 25 Harlingen 73 - 0 Final Porter 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Hidalgo 0 - 41 Final Port Isabel 7:30 PM
* Fri, Oct 25 La Feria 52 - 13 Final Progreso 7:30 PM
* Fri, Oct 25 La Joya 14 - 38 Final Donna 7:30 PM
* Fri, Oct 25 La Villa 68 - 7 Final Monte Alto 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Los Fresnos 38 - 22 Final Br. Vet. Memorial 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Lyford 8 - 40 Final Zapata 7:30 PM
* Fri, Oct 25 McAllen Memorial 56 - 63 Final Weslaco East 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Mercedes 17 - 20 Final Edcouch-Elsa 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Miss. Vet. Memorial 16 - 44 Final Mission 7:30 PM
* Fri, Oct 25 PSJA Memorial 21 - 15 Final PSJA North 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Raymondville 18 - 32 Final Kingsville 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Rio Grande City 42 - 13 Final Valley View 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Rivera 38 - 22 Final Hanna 7:30 PM
* Fri, Oct 25 San Benito 10 - 27 Final PSJA 7:30 PM
* Fri, Oct 25 San Diego 14 - 33 Final Santa Rosa 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Sharyland 63 - 0 Final Palmview 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Vela 14 - 37 Final Edinburg North 7:30 PM
* Fri, Oct 25 Weslaco 21 - 26 Final McAllen 7:30 PM
* Sat, Oct 26 St. Michaels 48 - 21 Final St. Joseph 1:00 PM
* Thu, Oct 31 Br. Vet. Memorial 33 - 0 Final Pace 7:00 PM
* Thu, Oct 31 Edinburg North 14 - 28 Final Sharyland 7:00 PM
* Thu, Oct 31 Mission 20 - 0 Final PSJA Southwest 7:00 PM
* Thu, Oct 31 PSJA North 13 - 27 Final Rowe 7:00 PM
* Fri, Nov 1 Ben Bolt 52 - 6 Final Santa Maria 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Donna 24 - 6 Final Economedes 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Edcouch-Elsa 49 - 14 Final Valley View 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Edinburg 13 - 15 Final Juarez-Lincoln 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Hanna 28 - 14 Final Lopez 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Harlingen South 14 - 21 Final Harlingen 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Kingsville 71 - 27 Final Lyford 7:30 PM
* Fri, Nov 1 McAllen 48 - 50 Final McAllen Memorial 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Miss. Vet. Memorial 31 - 24 Final Rio Grande City 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Palmview 14 - 0 Final La Joya 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Port Isabel 45 - 14 Final Rio Hondo 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Progreso 19 - 21 Final Hidalgo 7:30 PM
* Fri, Nov 1 PSJA 28 - 13 Final Weslaco 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Roma 35 - 28 Final Mercedes 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Santa Rosa 34 - 12 Final Mathis 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Weslaco East 24 - 7 Final PSJA Memorial 7:30 PM
* Fri, Nov 1 Zapata 26 - 33 Final Grulla 7:30 PM
* Sat, Nov 2 Porter 0 - 70 Final Los Fresnos 11:00 AM
* Sat, Nov 2 St. Joseph 73 - 14 Final John Paul II 3:00 PM
* Thu, Nov 7 Juarez-Lincoln 13 - 38 Final Donna 7:00 PM
* Thu, Nov 7 Lopez 19 - 42 Final Rivera 7:00 PM
* Thu, Nov 7 McAllen Memorial 38 - 27 Final PSJA 7:00 PM
* Thu, Nov 7 PSJA Memorial 7 - 36 Final McAllen 7:00 PM
* Thu, Nov 7 Rio Grande City 21 - 50 Final Edcouch-Elsa 7:00 PM
* Fri, Nov 8 St. Joseph 24 - 21 Final Central Catholic 6:00 PM
* Fri, Nov 8 Bishop 20 - 21 Final Santa Rosa 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Economedes 40 - 7 Final Palmview 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Grulla 38 - 41 Final Kingsville 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Harlingen 57 - 7 Final Hanna 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Hidalgo 0 - 31 Final La Feria 7:30 PM
* Fri, Nov 8 La Joya 7 - 41 Final Edinburg North 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Los Fresnos 48 - 59 Final Harlingen South 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Lyford 14 - 40 Final Raymondville 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Mercedes 22 - 3 Final Mission 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Monte Alto 7 - 38 Final Ben Bolt 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Pace 28 - 7 Final Porter 7:30 PM
* Fri, Nov 8 PSJA Southwest 21 - 35 Final Miss. Vet. Memorial 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Rio Hondo 54 - 28 Final Progreso 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Rowe 7 - 33 Final Weslaco East 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Santa Maria 0 - 48 Final La Villa 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Sharyland 52 - 28 Final Vela 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Valley View 21 - 42 Final Roma 7:30 PM
* Fri, Nov 8 Weslaco 35 - 34 Final San Benito 7:30 PM
Fri, Nov 15 Edcouch-Elsa 27 - 28 Final Alice 7:30 PM
Fri, Nov 15 Flour Bluff 63 - 21 Final Mercedes 7:30 PM
Fri, Nov 15 Goliad (at TAMUK) 23 - 13 Final Santa Rosa 7:30 PM
Fri, Nov 15 Grulla 48 - 24 Final La Feria 7:30 PM
Fri, Nov 15 Hidalgo (at PSJA) 8 - 45 Final Kingsville 7:30 PM
Fri, Nov 15 Lar. United (at Roma) 56 - 13 Final Donna 7:30 PM
Fri, Nov 15 Laredo Martin 40 - 27 Final Miss. Vet. Memorial 7:30 PM
Fri, Nov 15 Laredo United South 13 - 42 Final Sharyland 7:30 PM
Fri, Nov 15 McAllen 21 - 33 Final Rivera 7:30 PM
Fri, Nov 15 Port Isabel (at San Benito) 42 - 13 Final Raymondville 7:30 PM
Fri, Nov 15 Rio Hondo (at La Joya) 21 - 49 Final Zapata 7:30 PM
Fri, Nov 15 Shiner (at Calallen) 45 - 14 Final Santa Maria 7:30 PM
Fri, Nov 15 Weslaco 21 - 28 Final Los Fresnos 7:30 PM
Sat, Nov 16 Concordia Luth. (at Beeville) 55 - 35 Final St. Joseph 2:00 PM
Sat, Nov 16 Weslaco East 21 - 42 Final Harlingen South 2:00 PM
Sat, Nov 16 McAllen Memorial 20 - 58 Final Harlingen 3:00 PM
Sat, Nov 16 Rio Grande City 48 - 40 Final Corpus Christi Ray 4:00 PM
Sat, Nov 16 Eagle Pass (at Alice) 20 - 27 Final Edinburg North 6:00 PM
Sat, Nov 16 Economedes 27 - 28 Final Laredo Alexander 6:00 PM
Fri, Nov 22 Flatonia (at Taft) 28 - 14 Final La Villa 7:30 PM
Fri, Nov 22 Ingleside (at Calallen) 26 - 20 Final Grulla 7:30 PM
Fri, Nov 22 Laredo Alexander (at La Joya) 56 - 0 Final Rivera 7:30 PM
Fri, Nov 22 Laredo United (at CC Cabaniss) 16 - 10 Final Los Fresnos 7:30 PM
Fri, Nov 22 Edinburg North 39 - 14 Final Harlingen South 8:30 PM
Sat, Nov 23 Harlingen 20 - 23 Final Sharyland 2:00 PM
Sat, Nov 23 Orange Grove (at TAMUK) 7 - 40 Final Port Isabel 2:00 PM
Sat, Nov 23 Harlandale (at Laredo SAC) 33 - 28 Final Rio Grande City 3:00 PM
Fri, Nov 29 Madison (at CC Buc) 45 - 21 Final Sharyland 2:00 PM
Fri, Nov 29 Steele (at CC Cabaniss) 48 - 14 Final Edinburg North 7:00 PM
Fri, Nov 29 La Vernia (at Calallen) 21 - 14 Final Port Isabel 7:30 PM

* Denotes district game

KRGV is Social

My 5 Football Photos